,, ---
DOLAR 32,5394 0.06%
EURO 35,0464 0.06%
ALTIN 2.434,180,08
BITCOIN 2112300-0,24%
ASPİLSAN: Güvenlik güçlerinin yeni gücü Kanguru

ASPİLSAN: Güvenlik güçlerinin yeni gücü Kanguru

ASPİLSAN Enerji’nin geliştirdiği KANGURU, telsiz bataryalarını her koşulda göreve hazır tutarak güvenlik güçlerinin yeni yardımcısı oluyor.

ABONE OL
Mart 28, 2024 09:19
ASPİLSAN: Güvenlik güçlerinin yeni gücü Kanguru
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Güvenlik güçlerinin sahada karşılaştığı en büyük zorluklardan biri, ekipmanlarının zorlu koşullarda dahi tam kapasiteyle çalışır durumda olmasını sağlamaktır. Bu ihtiyaca cevap veren ASPİLSAN Enerji, yenilikçi bir çözümle karşımıza çıkıyor: KANGURU. Telsiz bataryalarını her daim göreve hazır tutan bu akıllı batarya depolama ve şarj kabini, saha operasyonlarının vazgeçilmezi olmaya aday.

Enerji depolama teknolojilerinde öncü olan ASPİLSAN Enerji, KANGURU ile dışa bağımlılığı azaltmayı hedefliyor. Bu akıllı sistem, Faydalı Model Belgesi alarak, sektördeki yerini sağlamlaştırıyor.

ASPİLSAN Enerji Genel Müdürü Ahmet Turan Özdemir’in belirttiğine göre, telsiz bataryaları genellikle operasyon gününe kadar kasalarda bekletiliyor. Ancak telsizlerin iç devreleri nedeniyle bataryaların enerjisi zamanla tükeniyor ve düzenli bakım gerektiriyor. KANGURU, bu sorunu akıllı bakım algoritmaları ve şarj devreleriyle çözüyor. Operasyon anında, kalitesinden ve şarj durumundan emin olunan bataryaları kullanıma sunuyor.

ASPİLSAN: Güvenlik güçlerinin yeni gücü Kanguru

KANGURU’nun içinde farklı tipte bataryalar için özel yuvalar bulunuyor. Bu yuvalar, ihtiyaca göre düzenlenebiliyor ve bataryalar, iklimlendirilmiş bir ortamda muhafaza ediliyor. Sistem, bataryaların sağlık durumlarını ekrandan izleme imkanı tanıyor ve internet üzerinden uzaktan takip edilebiliyor. Bozulan ya da şarjı biten bataryalar için alarm vererek, her zaman hazır bataryaların olmasını sağlıyor.

ASPİLSAN Enerji’nin bu yenilikçi ürünü, zorlu saklama koşullarında ve teknik personel bulunmayan alanlarda dahi, güvenlik güçlerine operasyon için hazır bataryalar sunuyor. KANGURU, adını aldığı hayvan gibi, içindeki bataryaları koruyor ve her daim kullanıma hazır tutuyor.

Bu ürünle ASPİLSAN Enerji, hem batarya hem de şarj ünitesi üretimi yaparak, güvenlik güçlerinin ihtiyaçlarına tam anlamıyla cevap veriyor. KANGURU, dış ortam şartlarına karşı koruma sağlayan iklimlendirme ve şarj üniteleriyle donatılmış, kullanıma hazır bir kabin olarak tasarlanmış.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

SON DAKİKA HABERLERİ