,, ---
DOLAR 32,7878 1.53%
EURO 35,1602 0.53%
ALTIN 2.456,522,76
BITCOIN 21783290,50%
DASAL ve Petra Global’den işbirliği

DASAL ve Petra Global’den işbirliği

DASAL, Petra Global ile işbirliği adımlarını güçlendirmeye hazırlanıyor.

ABONE OL
Şubat 24, 2024 07:11
DASAL ve Petra Global’den işbirliği
0

BEĞENDİM

ABONE OL

DASAL, Petra Global ile yapılan iyi niyet sözleşmesi ve acentelik anlaşması ile işbirliği adımlarını güçlendirmeye hazırlanıyor. DASAL, bu stratejik anlaşma ile, özellikle Ürdün’deki ihracat potansiyelini arttırmayı ve ticaret faaliyetlerini geliştirmeyi amaçlıyor.

DASAL’ın Ürdün pazarındaki etkinliğini artırmak amacıyla gerçekleştirilen bu anlaşma çerçevesinde, iki firma ortak bir çalışma modeli sergileyecek. Petra Global ise, bu anlaşma ile DASAL’ın insansız hava araçlarının taktik ve operasyonel kabiliyetlerinden faydalanarak önemli bir kuvvet çarpanı elde edecek.

DASAL, Petra firmasıyla gerçekleştirdiği bu anlaşmaya, sadece iki şirket arasındaki bir işbirliği olarak değil, aynı zamanda Ürdün’deki ticaret ortamında güçlü bir varlık oluşturma gayretinin bir parçası ve Ürdün pazarındaki taleplere daha iyi yanıt verebilmek ve müşteri tabanını genişleterek bölgedeki varlığını güçlendirmek için önemli bir adım olarak bakıyor. İki firma arasındaki bu stratejik iş birliği, Ürdün’deki ihracat potansiyelini değerlendirmek ve ticaret faaliyetlerini daha etkili bir şekilde yönlendirmek adına bir platform sağlayacaktır. Bu işbirliğiyle, her
iki taraf da ortak amaçlarına ulaşmak adına kaynaklarını birleştirerek güçlü bir sinerji yaratmayı hedefliyor.

DASAL ve IGG arasında iş birliği anlaşması

DASAL Havacılık Teknolojileri A.Ş. ve International Golden Group (IGG), 20-24 Şubat’ta Abu Dabi’de düzenlenen IDEX2023 savunma sanayii fuarında bir araya gelerek Mutabakat Muhtırası imzaladı. İmzalanan mutabakat metni, iki şirketin potansiyel işbirliği alanlarında ortak çalışmalar yaparak ilişkilerini güçlendirmeyi amaçlamaktadır. DASAL ve IGG arasındaki işbirliğinin daha ileriye taşınması için önemli bir adım olan bu mutabakat, iki şirketin savunma sanayii alanındaki faaliyetlerini daha da güçlendirecektir.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

SON DAKİKA HABERLERİ