,, ---
DOLAR 32,8450 0.03%
EURO 35,2232 -0.11%
ALTIN 2.488,76-0,02
BITCOIN 21309761,04%
Nurol Makina Katar’daki savunma sanayii fuarına katılıyor

Nurol Makina Katar’daki savunma sanayii fuarına katılıyor

Nurol Makina, DIMDEX 2024’te Ejder Yalçın 4x4 ile savunma sanayiinin geleceğini şekillendiriyor. H5-316 stantta teknoloji ve mühendislik harikalarını görücüye çıktı.

ABONE OL
Mart 5, 2024 21:38
Nurol Makina Katar’daki savunma sanayii fuarına katılıyor
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Savunma sanayiinin öncü isimlerinden Nurol Makina, Orta Doğu’nun en prestijli etkinliklerinden DIMDEX 2024’te boy gösteriyor. Doha’nın kalbindeki Qatar National Convention Centre’da 4-6 Mart tarihleri arasında düzenlenen bu fuarda, Nurol Makina’nın yenilikçi ruhu ve mühendislik harikaları sergilenecek.

EJDER YALÇIN 4X4: ZIRHLI GÜCÜN YENİ TANIMI

Nurol Makina’nın amiral gemisi Ejder Yalçın 4×4, taktiksel zırhlı araç kategorisinde çığır açan bir model olarak DIMDEX 2024’te yerini alacak. 40 yıllık mühendislik birikimiyle Nurol Makina, Ejder Yalçın 4×4’ü sürekli gelişim ve iyileştirme vizyonuyla donatmış, böylece aracın her türlü operasyonel ihtiyaca cevap vermesini sağlamıştır.

ENGİN AYKOL: “TEKNOLOJİ VE İŞBİRLİĞİNİN BULUŞMA NOKTASI”

Nurol Makina Genel Müdürü & CEO’su Engin Aykol, DIMDEX’in bölgenin savunma sanayiindeki en önemli buluşma noktalarından biri olduğunu belirtiyor. Aykol, “En son teknoloji ürünlerimizi ve çözümlerimizi bölgedeki dost ve müttefiklerimizle paylaşmak bizim için büyük bir onur” diyor ve Ejder Yalçın 4×4’ün yüksek performansı ve modüler yapısıyla bölgedeki zorlu koşullar için ideal bir çözüm sunduğunun altını çiziyor.

KATAR’DA EJDER YALÇIN’IN BAŞARISI

Katar Güvenlik Kuvvetleri ve Kara Kuvvetleri, Nurol Makina’nın Ejder Yalçın 4×4 aracını aktif olarak kullanıyor. Güvenlik, manevra kabiliyeti ve dayanıklılık gibi özellikleriyle Ejder Yalçın 4×4, Katar’ın savunma gereksinimlerini etkin bir şekilde karşılıyor. Nurol Makina’nın bu başarısı, şirketin uluslararası alandaki güvenilirliğini ve tanınırlığını pekiştiriyor.

DIMDEX 2024: NUROL MAKİNA’NIN İNOVASYON ŞÖLENİ

Fuar süresince H5-316 numaralı stantta ziyaretçilerini ağırlayacak olan Nurol Makina, Ejder Yalçın 4×4’ün yanı sıra geniş ürün yelpazesini ve çözümlerini sergileyecek. Ziyaretçiler, şirketin zırhlı araç teknolojilerini yakından inceleme ve Nurol Makina’nın mühendislik uzmanlığı hakkında detaylı bilgi alma fırsatı bulacaklar.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

SON DAKİKA HABERLERİ